Czy można mieć kilka chwilówek na raz? W jednej firmie pożyczkowej lub kilku

Kwota, jakiej potrzebujesz, zależy od tego, jakiego rodzaju pożyczki chcesz. Jeśli szukasz pożyczki osobistej, musisz przedstawić dowód dochodu i majątku. Być może będziesz musiał również przedstawić dowód zatrudnienia, jeśli ubiegasz się o pożyczkę na raty.

Ile można mieć aktywnych pożyczek?

Możesz otrzymać pożyczkę osobistą, jeśli jesteś bezrobotny krócej niż 12 miesięcy. Nie musisz wcześniej spłacać pożyczki. Możesz jednak ponieść kary, jeśli nie spłacisz pożyczki w terminie.

Pożyczki online – ile możesz ich zaciągnąć?

Tak, możesz jednocześnie ubiegać się zarówno o pożyczkę zabezpieczoną, jak i niezabezpieczoną. Jednak możesz nie być w stanie pożyczyć więcej niż łączna kwota pożyczek.

banknoty 50- i 100-złotowe z pożyczki
Zdjęcie gosiak1980 on Pixabay

Istnieją dwa różne rodzaje pożyczek: zabezpieczone i niezabezpieczone. Pożyczka pod zastaw oznacza, że ​​stawiasz coś (np. samochód) jako zabezpieczenie. Niezabezpieczona pożyczka nie wymaga niczego jako zabezpieczenia. Nie musisz wcześniej spłacać pożyczki. Możesz jednak ponieść kary, jeśli nie spłacisz pożyczki w terminie.

Czy korzystanie z pożyczek online jest bezpieczne?

Pożyczki online są bezpieczne. Istnieje wiele zabezpieczeń chroniących konsumentów przed oszustwami. Twój pożyczkodawca poprosi o dowód tożsamości przed zatwierdzeniem wniosku. Oprocentowanie różni się w zależności od rodzaju pożyczki, którą wybierzesz. Pożyczki zabezpieczone mają wyższe oprocentowanie niż pożyczki niezabezpieczone. Wypełnienie wniosku zajmuje około 5 minut. Po zaakceptowaniu otrzymasz potwierdzenie e-mailem.

ZOBACZ: Chwilówki za darmo online – ranking

Czy warto brać kilka pożyczek na raz?

Możesz być w stanie pożyczyć niewielką kwotę bez konieczności płacenia odsetek. Ale nadal powinieneś zastanowić się, ile jesteś w stanie stracić, jeśli coś pójdzie nie tak. Jeśli nie masz pewności, czy jesteś w stanie spłacić pożyczkę, nie powinieneś niczego pożyczać.

Nie warto zaciągać kredytu tylko po to, by oszczędzić sobie trochę gotówki. W rzeczywistości możesz stracić pieniądze, jeśli to zrobisz. Jeśli nie potrzebujesz od razu dodatkowej gotówki, poczekaj, aż zaoszczędzisz wystarczająco dużo, aby pokryć kwotę, którą chcesz pożyczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *